Revíry

Vložit revír

Čechy

20140329_125642

Sázava – Krhanice -> Pikovice

Tento velmi oblíbený a dostupný úsek řeky je vhodný i pro paddleboardisty. Doporučuji sledovat vodočet Sázava-Nespeky, který musí ukazovat alespoň 15m/s, by byla řeka pohodlně jetelná i pro paddlebordy. Na cestě nečekejte žádná velká nebezpečí, jen je potřeba dávat si pozor na kameny v řece, kdy ty ... »

tmavy-svetlejsi

Vltava – Praha

Jako nástupní místo nejčastěji volíme Podolské nábřeží, kde je možné zaparkovat auto a přístup k vodě je mírný a pohodlný. Parkovat se dá podél silnice, nebo u botelu Racek, případně u YC CERE pod Vyšehradskou skálou. Zde bude rovněž možné si paddleboardy půjčit. Po proudu Vltavy se dá dojet až k Ji... »

Morava

Mlejny

Nové Mlýny

Novomlýnské nádrže mohu doporučit jako pohodový výlet s krásnou přírodou okolo, je ovšem nutno podotknout, že na prostřední nádrž je vstup zakázán. Dolní nádrž je zajímavá množstvím stromů, které vystupují z vody a paddleboard je ideálním dopravním prostředkem, jak je prozkoumat z blízka. Horní nádr... »

Svět

FUERTEI

Pravidla Surfingu

Když jedete kamkoliv na moře nezapomeňte, že i zde platí jistá pravidla. Surf rules (surfařská pravidla, která však platí i pro další wave sporty jako kite, windsurfing i paddleboarding): 1. Ten, kdo je blíže k vrcholu lámající se vlny, má přednost jízdy na této vlně. Tzn. pokud se vlna láme nalevo ... »