Do Nového roku s paddleboardy TAMBO

Vložit článek
KOMPLET_TAMBO_826x326

S novým rokem míří na trh i nová česká značka paddlebaordů a pádel TAMBO!

Ahoj, paddle přátelé. S novým rokem už máme pro vás nachystáno dostatek informací, objednanou první zásilku paddleboardů a hlavně naježděno dost na prototypech na to, abychom vám s hrdostí mohli představit náš počin, tedy plováky TAMBO. Nejedná se o nic, co bychom šili horkou jehlou, ale o zodpovědně připravený koncept, který jsme v průběhu sezony 2015 intenzivně testovali a dále vyvíjeli. Vrcholem byl závod Krumlovský maraton, kde jsme na prototypech TAMBO zajeli velice dobré výsledky (Patrik 4. místo v Maratonu a Honza 2. místo ve sprintu) samotné nás mile překvapilo, jak naše plováky jednou rychle a i jejich tuhost a zpracování jsou perfektní.

Pojďme se tedy podívat, co TAMBO přináší.

Produkty, které budeme postupně přidávat, si můžete prohlédnout ZDE.

TAMBO SUP

Na trh uvádíme vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné.

Určitě se jede lépe na plováku, na kterém není třeba spousty námahy při pádlování, a přitom se nemusíte při každém záběru obávat pádu do vody, jako na dlouhých a úzkých závodních plovácích. Právě takové plováky pro Vás máme pod vlastní značkou TAMBO.
9'7_front_side_back_900x1100

10'5_front_back_side_900X1100

11'3_front_back_side_900x1100
Naším zaměřením jsou především allroundové plováky pro každého. Paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Naše paddleboardy lehce kloužou po hladině, jízda s nimi je snadnější, tedy i rychlejší a zábavnější.

Pro konstrukci našich SUP paddleboardů používáme ´´dropstitch´´ materiál nejnovější generace a nejvyšší kvality. Díky tomu lze plováky nafukovat až na 25 PSI, přičemž dostatečný a námi doporučený tlak je 18-20 PSI. Dropstitch je vnitřní nosná konstrukce plováku, která se sestává z tisíců vláken propojující palubu a dno. Každé vlákno má svojí pozici a nosnou funkci.

Standartní konstrukce TAMBO SUP plováků je vícevrstvá, tzn. vnitřní nosný dropstitch materiál je opatřen další vrstvou PVC. Taková konstrukce má maximální pevnost a tuhost. Plovák ´´heavy duty´´ je určen k těžkému provozu v půjčovnách na řekách i u moře. SUP můžete přejet i autem, aniž by došlo k jeho poškození. Mechanické poškození a propíchnutí plováku je téměř vyloučené.

LIGHT konstrukce TAMBO SUP plováků je jednovrstvá. Tyto plováky nemají vrchní vrstvu PVC. Nová generace dropstitch materiálů má ale takové vlastnosti, že tuhost plováku je srovnatelná s vícevrstvými plováky jiných značek. Konstrukci TAMBO LIGHT ocení zejména lehčí jezdci. Plováky nejsou určeny k těžkému provozu v půjčovnách, kde se klienty k půjčenému zboží zpravidla nechovají úplně ohleduplně. Při běžném používání však bezpečně vydrží několik let. Jejich hlavní výhodou je o zhruba 20% nižší hmotnost a nižší cena ve srovnání s vícevrstvou konstrukcí.

Za TAMBO team Patrik, Honza a Tomáš

Facebookové komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Vyžadované informace jsou označeny *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>